ÇİMSTONE TEZGAH FİYAFLARI

Çimstone Mutfak Tezgah Fiyatları

 

Çimstone Mutfak Tezgah Fiyatları


Çimstone Mutfak Tezgahı genel kullanıma çok uygun olması, granitin geniş renk seçenekleri sunması ve en önemlisi fiyatının uygun olması sebebiyle sıklıkta tercih edilmektedir.
Granit tezgah fiyatları ise eğer hazır ölçülerde bir tezgah alacaksınız bir granit tezgah fiyat listesi şeklinde bir listeyle size sunulur. Bu liste en çok kullanılan mutfak ölçülerine göre düzenlenmiş ve standart olarak dikdörtgen ölçülerde olabilir.

Ancak evinizin mutfak bölümü çok sık kullanılan ölçülerde ve dikdörtgen değilse sizin için uygun bir belenco mutfak tezgahı fiyat listesi olmayacaktır.Mutfak tezgahında yapılacak girintiler ( pimaş inişleri vb), köşe dünüşleri ( tezgah ek yerleri yapıştırma gerektierecektir) gibi ek özelliklere göre granit tezgah fiyatının hesaplanması gerekir.

Yukarıda anlattığımız özellikler sadece granit tezgahın şekli ile alakalı fiyatlandırma modeli olarak ifade edilebilir.

Bunların dışında granit tezgah fiyatını belirleyebilecek başka özelliklerde vardır. Granit renk kartelsı üzerinden seçeceğiniz renge göre granit fiyatları değişiklik gösterebilir. Granit fiyatının farklı olması çimstone mutfak tezgahı fiyatınında değişmesine sebep olacaktır.

Aynı zamanda seçeceğiniz tezgah kalınlığıda fiyat için önemli bir etken olacaktır.

Çimstone Mutfak Tezgahı, mermer mutfak tezgahı ve Belenco Mutfak tezgahına göre avantajlı bir fiyata sahip Çimstone mutfak tezgahı için evinize özel ücretsiz ölçü alma ( ücretsiz Keşif ) hizmetimiz vardır.

Evinizin yada apatmanınızın ihtiyacı olan her türlü mermer işleri için bize 0 216 466 22 60 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

En çok tercih edilen Çimstone mutfak Tezgahı Modelleri
Beyaz Çimstone Mutfak Tezgahı

Krem Rengi Çimstone Mutfak Tezgahı

Kırmızı enkli Çimstone Mutfak Tezgahı

E-Bülten Tüm Yeniliklerimizden Faydalanmak İçin Listemize E-Postanızı Ekleyin!
©2017 - Çimstone Tezgah . Tüm Hakları Saklıdır.